Труси чоловічі

Сортувати: Дата Назва Ціна
Відповідних результатів не знайдено.

Види чоловічих трусів


Серед фасонів нижньої білизни для чоловіків найбільш затребувані боксери і бріфи. Перший варіант відрізняється більшою довжиною, наявністю гульфика або його імітації. Облягаючі труси боксери надають кращу підтримку, їх контури не помітні під одягом. Вільні (спортивні) моделі забезпечують ідеальну циркуляцію повітря, не сковують рухів. Їх носять з брюками і бермудами прямого крою.

Чоловічі труси плавки ще називають бриф або класичними. Вони прикривають нижню частину торса повністю, мають високий виріз на стегнах, який залишає ноги відкритими. Брифи зустрічаються з заниженою, середньої і з високою лінією талії. Існує безліч гібридних моделей, наприклад, Хіпс. Вони по крою нагадують боксери, але відрізняються короткою довжиною і заниженою посадкою.

Виробники пропонують і більш екстравагантні варіанти: бікіні, стрінги, танго. Перед тим, як купити чоловічі труси, варто звернути увагу і на особливості статури. Висока посадка і вільний крій допоможуть приховати жир на боках, виступаючий живіт. Невисоким хлопцям атлетичної статури чудово підійдуть Хіпс. Вони на відміну від боксерів, візуально не зменшують зріст.